Duża a może zupełnie niewielkich rozmiarów przestrzeń, która będzie w całości umieszczona na parterze jest możliwa do zrealizowania dzięki naszym usługom projektowania. Mają Państwo do dyspozycji ogromny wybór konkretnych konceptów a do tego wszystkiego można dołożyć odpowiednią dawkę własnych kryteriów, które będzie można perfekcyjnie do nich wkomponować.

Zalety domu parterowego

Projekt domu parterowego okaże się trafnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych a także dla par, które z czasem będą chciały powiększyć swoją rodzinę i bez problemu dobudują tutaj więcej pomieszczeń. W grę wchodzi także funkcjonalność, która sprawia, że wszystko ma się niemalże pod ręką i nie trzeba poruszać się między piętrami. Do dyspozycji jest także całkowity koszt budowy, wysoka energooszczędność oraz powierzchni użytkowa podana w danych wymiarach. Każdy z Państwa intuicyjnie odnajdzie taką bryłę domu, która świetnie wpasuje się w wymiary działki, a co najważniejsze będzie mogła znakomicie podkreślić indywidualność jej właścicieli.

Różnorodność stylistyczna

Wszyscy mają różnorodne upodobania, dlatego też stworzyliśmy projekty domów parterowych, które nawiązują całkowicie do nowoczesności, minimalizmu, tradycji i retro. Dodatkiem jest zawsze łono natury, gdzie zieleń odgrywa główną rolą. Do pełni zadowolenia można wybrać zatem dużą liczbę okien i drzwi, przez które będzie można bezpośrednio z domu wyjść na trawę lub taras. Każda nasza realizacja to nawiązanie do Państwa życzeń, toteż zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą. Jesteśmy także otwarci na całkiem nowe propozycje i możemy stworzyć taki projekt, który spełni oczekiwania i marzenia, a te przecież godne są każdego przedsięwzięcia. Pełny wgląd do danych wizualizacji oraz dokładne opisy urzeczywistnią wszystko to, co może zostać stworzone na danej działce.